Odzyskiwanie danych

disc-1085276_1920

Zapewne byłbyś zdziwiony faktem jak dużo danych przechowuje Twój dysk twardy. Są to ogromne ilości informacji, często poufne dane firmowe lub prywatne pliki osobiste. Jeśli nie robisz kopii bezpieczeństwa pewnego dnia twoje dane mogą zniknąć w wyniku awarii sprzętu. Ale… nie przejmuj się!

Jeśli pojawił się problem i nie możesz uzyskać dostępu do swoich danych jak najszybciej zwróć się o pomoc do mnie! Pamiętaj, że próbując samemu odzyskać dane możesz ja nadpisać, a przez to stracić je bezpowrotnie. Zadanie odzyskiwania najlepiej powierzyć fachowcy, czy mnie.

Nieważne czy utracie uległa praca dyplomowa, zdjęcia z wakacji czy może dane z zakładu pracy. Wszystkie przypadki traktuję z powagą i zapewniam solidne podejście przy rozwiązania problemu.

Jestem w stanie odzyskać dane z różnych rodzajów nośników: dysków twardych, pendrivów, kart pamięci. O ile twój nośnik jest sprawny, czyli nie został zalany lub spalony, za pomocą odpowiednich narzędzi dokonam procesu odzyskiwania utraconych danych. Pamiętaj jednak, jeśli twoje dane zostały nadpisane lub znajdują się w fizycznie uszkodzonych sektorach, szansa ich odzyskania drastycznie spada. Dlatego nie ryzykuj, jak najszybciej daj mi znać, a ja zajmę się profesjonalnym odzyskiwaniem danych.

 

 

Tagi: odzyskiwanie danych rzeszów, rzeszów naprawa laptopów, rzeszów serwis komputerowy