Serwis komputerów

motherboard-974523_1920

Z problemami komputerowymi stykam się od lat. Jeśli zauważyłeś, że twój komputer działa wolno lub nie działa wcale, albo działa w sposób nieprawidłowy – nie czekaj! Zaobserwuj co dzieje się złego, możesz zapisać co takiego stało się z twoim komputerem i najszybciej zgłoś się do mnie.

Nie podejmuj samodzielnej naprawy komputera! Zostaw to fachowcom. Postępując w ten sposób jesteś pewny, że za naprawą Twojego sprzętu będzie stała osoba znająca się w swojej dziedzinie. Pamiętaj, że naprawiając komputer samemu, zupełnie niepotrzebnie narażasz się na pogłębienie usterki komputerowej.

A co jeśli twój PC został zainfekowany złośliwym oprogramowaniem? Żaden problem, usunę wszelkie wirusy, trojany i inne niechciane oprogramowanie. Na koniec udzielę wskazówek co robić, aby zapobiec sytuacjom, w których złośliwe oprogramowanie mógłby mieć dostęp do twoich danych.

A może twój system lub sprzęt został uszkodzony? Jak najszybciej zajmę się formatowaniem dysku, reinstalacją systemu i konfigurowaniem go. Jeśli zachodzi potrzeba wymienię dysk, procesor, pamięć RAM lub inne podzespoły. W efekcie klient otrzyma sprzęt pracujący z maksymalną dostępną mu wydajnością.

 

 

Tagi: komputery rzeszów, naprawa komputerów rzeszów, naprawa komputerow rzeszow