Serwis laptopów

computer-893258_1920

Czy ostatnio twój laptop zaczął działać głośno? Nagrzewa się? Do tego działa wolno, a może i zacina się oraz zawiesza? To znaczy że w układ chłodzący wymaga jak najszybszego czyszczenia. Mój serwis oferuje czyszczenie laptopów i wymianę past termoprzewodzących. Dzięki temu twój sprzęt zacznie działać tak cicho i stabilnie jak w momencie zakupu.

To nie wszystko, świadczę również usługi w zakresie wymiany matryc, obudów, klawiatur i innych podzespołów. Wymieniam pamięci RAM, procesory, dyski twarde i inne komponenty. Dzięki moim usługom nie musisz kupować nowego laptopa, tylko możesz poddać go modernizacji.

Świadczę również usługi z zakresu wymiany lub naprawy zasilaczy laptopów. Jeśli twój zasilacz ulegnie uszkodzeniu, nie zawsze oznacza to brak możliwości uruchomienia laptopa. Czasem w wyniku wadliwej pracy zasilacza praca na laptopie staje się niekomfortowa, a sam sprzęt zagrożony jest uszkodzeniem.

Jeśli widzisz, że z twoim laptopem jest coś nie tak – zadzwoń. Pomogę zlokalizować przyczynę usterki i jak najszybciej zajmę się twoim sprzętem. Nie czekaj i nie ryzykuj pogorszenia uszkodzenia.

 

 

Tagi: laptopy rzeszów, naprawa laptopów rzeszów, naprawa laptopow rzeszow